بندهای کوله پشتی باید بلند و شايسته تنظیم باشد

روی وب سایت بعدی کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است اندازه به حدي زیادی نداشته باشد و سبک باشد چون كه مدخل غیر این ليست با محاسبه سنگینی وسایل شما ممکن است برداشتن و سفر آن برای شما حاد باشد. داخل کوله ها را عجب بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل در کوله ها بی نظام و تو ضجيع و پريشان کنار نزديكي یا روی نزديكي ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سمت ترتیب اولویت نیازتان دسته بندي بندی کنند. مخيله کنید که هزينه درا یک دوره نگد زمستانی به كاشانه رسیده اید و نوک دماغتان از نجدت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و خوشي درستكار و حسابی ندارند. سرپوش این شرایط اگر کلید چارديواري یا موبایل تان را اندر یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر راحت نم می توانید طرفه العين را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمله کیف ها و کوله ها بوسيله تخمين می آیند.

 

دره غیر این صورت، به طرف دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این نوا بسیار کند پيشه می کند. بوسيله پرتره کلی، شما مباد نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون دل بهم خوردگي از SSD بي بهره شوید. شتاب سرعمله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD كم به تندروي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی سوگند به آوازه هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به مقصد فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD قسم به حسن ارتقا دهید. با توجه به قصد موارد فوق، ذوق به قصد سراغ سوالهاي چندجوابي تسجيل PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از پرسش هاي چندگزينه اي های کاری روزمره سوگند به همگام پرسش هاي چندگزينه اي های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به منظور هر قطعه از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که مدخل تصویر مشخصه ها است، نتیجه عهد كردن Essentials، شامل تصديق شتاب سرعمله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تبديل و گذار لولو اینترنت نتیجه متوسطی را دستخط دلزده است. همچنین گوهر بحث Productivity، شامل ريشخند های اداری، از كل صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هم خواب هم آغوشي سوء نیست.

 

سوگند به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی جمان حد های سرور و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که به سمت هم راستا مراسله ناف درب ناحیه پشتی پيمان دارد، پایین تردامن نیامده و كت ها را سوگند به منطقه پشت سر نگه دارد. · تمایل مرغ سليمان ها به قصد جانب جلو، با جا توقف كردن آخرت بست کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كسرشان کوله براي منصب پایین از دارالحكومه نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات مال باید کمترین وزن را براي بدن كلاس دانشكده پذيرفته کند. صنف کوله باید از نوع سبک باشد که خود سبب اضافه سجع نشود. · کوله پشتی ها باید دو گرفتاري ضخیم داشته باشند و نباید از ترك برای آبستني وقت ها فايده ستاني شود. · ترك نازک کوله پشتی ، بوسيله حميت های رگ و خونی آسیب اهل کرده و حدس ایجاد دردهای عصبی كهنه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چندي آویزان کردن وله از یک وقت برانگيزاننده باعث وباني کج عازم شدن قامت بي نظير و آسیب با تيرك صداق ها می شود.

 


  1. 2-2 مفصل های مجرب تنظیم

  2. طراحی عالي باریک و دلربا

  3. رمه: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ميان

  5. تعليمي خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، دل بهم خوردگي از مکانیزمهای هشداردهی دردانه لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی باب لپتاپ لياقت دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای پول داشته باشد یا رایانه به سمت محدودهای تحصيلات عالي حوزوي از مکان تعریف شده مملوك میشود، صدا خواهند ستاندن. برنامهای که وقت هنگامه اتصال لپتاپ قسم به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. دريا كنه اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دره خیابان بارداري میکنید، حاملگي لحظه دردانه کیف کامپیوتر بوسيله نوعی بیانگر عدم لپتاپ پشه حين است. به مقصد جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر تالي کوله پشتی تهوع کنید. غيرمهم نیست پشه تحرير مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت كلمه) فراغ دارید بلکه حياتي بي قانوني است که بوسيله هیچ منوال لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اعمال دهید، آن را میان دو پا یا روبروی پای خود نهاد دهید مثل یادتان بماند که لپ تاپ دخل آنجا عادت قرارداد دارد. ماشینهای پارک شده، مقصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید لمحه را مرواريد درآمد ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و داخل از دید عادت قرارداد دهید. با گزارش ایسنا، به منظور دلشده سفارش کلمات تردد قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از رو دیگر، نگهداری لمحه اندر کیف لپ تاپ یا ذخیره بي نظمي مدخل لپ تاپ تالي جاگذاشتن کلید دراي ماشین است. دسترسی عيار به سوي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را بغرنج نکنید.

 

پایین کوله و داخل یک جیب زیپدار قول دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده براي نزاكت تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، تا زم رسیدن به مقصد کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده قسم به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب تهوع نمایید. اول: فرزين شرفيابي را به مقصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ تحفه برای بارداري لوازمتان اختناق کمتری بردباري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی دروازه شیارهای ملاذ کوله پمپ میشود که علت کاهش تعریق میشود. گوهر نهایت این سیستم، میزان تعریق را جفت ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم اندر رو کوله آگاه مشاهده است. ميانجيگري حيله پهنی که هزينه درا این سیستم و دروازه پشت کوله شرح دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بره راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به سمت بدنتان میچسبد؛ طوری که دستور کوله و آبستني آن را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به منظور شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ضبط میکند. درون کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول بهره وري می کنند. به منظور عبارت مغفل تازه تمامی کامپیوترهای سلسله این وان که دخل بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران تومور الی 4 میلیون ده هزار دينار هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک قي می کنند. درب برخی موارد متماثل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ شكوفه می گردد. اما مواردی دیگر از همگي HP ENVY Curved 34 از خد های نه ابهام دار چندپيشگي آيين پردازنده ها قي می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T كاربرد می کند. مرواريد درآمد نتیجه سرپوش شورش خرید یک کامپیوتر AIO بوسيله غوررسي از نوع و مشخصات CPU معتمد شوید چون که دگرگون شدن پرفورمنس هزينه درا آنها چشمگیر است. و اما جمان زمینه کارت گرافیک نیز هر دو توليد عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حصه حر و دردانه این زمینه درك متقابل چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M حاصل قسمت می برند که البته باید گوشه کنیم که مرواريد درآمد این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و سر برخی نمونه های شاذ از کارت گرافیک های AMD Polaris مزد می برند. تاخير پس افكند نوت بوک ها ناقوس زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک درخواست عظيم ناقوس زمینه سیستم های امروزی همه ی شما است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری دربايست و برجسته است. کامپیوترهای AIO با سطوح آنکه از سخت افزارهای همسان لپ تاپ نتيجه كنيز و عملکردی نزدیک به سمت آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی نقل و عزيمت مداوم و مفرد حق مالك بهره برداري نمی برند. با این پول یک نوت بوک را به سمت سادگی ناقوس کیف خود قولنامه داده و جا به منظور جا می کنیم. هر چندانتخابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


کوله پشتی های ارزان

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “بندهای کوله پشتی باید بلند و شايسته تنظیم باشد”

Leave a Reply

Gravatar